• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Systemy Bezpieczeństwa Budynku

Systemy bezpieczeństwa budynku

Projektowanie, montaż, uruchomienie i serwis Zintegrowanego Systemu Kontroli Dostępu i Sygnalizacji Włamania i Napadu: Advisor Master. System uruchamiany w oparciu o platformę programową TITAN  i ALLIANCE firmy UTC Fire&Security. System może zostać doposażony w kompleksowe stanowisko komputerowe z pakietem programowym ALLIANCE służące do zarządzania i sterowania wraz graficzną wizualizacją instalacji . Oprogramowanie pracujące w środowisku WINDOWS.
Projektowanie, montaż, uruchomienie i serwis Systemu THOR Acces Control Intruder Integrated System oraz Aims Management System.
Uruchomienie i serwis Systemu Kontroli Dostępu Sensormatic, Kantech, MIWI URMET, SD 100.
Ponadto projektowanie, montaż, uruchomienie i serwis Systemów Sygnalizacji Włamania:, DSC, SATEL,
Uruchomienie i serwis Systemów Sygnalizacji Włamania:, Galaxy,
W Systemach Kontroli Dostępu wykorzystywana jest między innymi technologia: zbliżeniowa odczytu  kart personalnych, identyfikacji detekcji oka, odczyt linii papilarnych.
Proponowane przez nas systemy prezentują się rozbudowaną architekturą sprzętową umożliwiającą dostosowanie się do ciągle rosnących potrzeb klienta.
Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu i Kontroli Dostępu realizujemy w oparciu o jednolity sieciowy system transmisji wykorzystujący także technikę światłowodową oraz sieci komputerowe LAN, WAN. Pozwala to na realizację transmisji danych na znaczne odległości. Poprzez łącza telefoniczne i radiowe jest możliwa również transmisja sygnałów alarmowych.
Wykonujemy realizację dużych skomplikowanych systemów nie tylko w oparciu o własne projekty.
Do Systemów Kontroli Dostępu wykorzystujemy wysoce profesjonalne specjalnie dedykowane urządzenia obsługujące przejścia kontrolowane (wejścia do pomieszczeń, drzwi automatyczne, bramki, tripody, bramy wjazdowe, szlabany): rygle, elektrozaczepy, zwory elektromagnetyczne, siłowniki mechaniczne i elektryczne.
Realizujemy także Systemy Rejestracji Czasu Pracy.
Projektowanie, montaż, uruchomienie i serwis Systemów Telewizji Przemysłowej (VIDEO)  w oparciu o urządzenia następujących firm: BOSCH( Philips), UTC Fire&Security, Pelco, Samsung, Novus oraz Ever Fokus.

W ramach systemów nadzoru wizyjnego przeznaczonych do obserwacji procesów technologicznych oraz obszarów wewnętrznych i zewnętrznych budynków użyteczności publicznej proponujemy konfigurację i montaż urządzeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb opartych na rejestracji cyfrowej i analogowej oraz zdalnym sposobie zarządzania obrazem.